Veebilehe hooldus

Tänapäeval on äritegevuse arendamine peaaegu võimatu ilma kvaliteetse veebiplatvormita oma toodete ja teenuste esitlemiseks. Kui teie kauplusel, stuudiol, ettevõttel (olenemata tegevusalast) on veebisait ja see vajab tuge, on meie spetsialistid valmis teile appi tulema. Veebisaitide loomine ja hooldus on meie spetsialiteet, milles oleme omandanud arvukalt kogemusi.

Võtke meiega ühendust, kui olete huvitatud veebisaidi hooldusest, hind üllatab teid meeldivalt. Teie valida jääb oma projektile kõige mugavam koostöövorm ning meie ettevõtte spetsialistid lahendavad kõik teie veebisaidi toe ja hooldusega seotud küsimused.

Veebisaitide tehniline tugi

Meie veebiagentuuri pakutavate veebisaitide hooldusteenuste loend hõlmab kõiki tegevusi, mis on vajalikud teie veebiprojekti täielikuks tehniliseks toeks. Kui tasute vähemalt 1-aastase perioodi eest, säästate 30%.

1 aasta või rohkem, säästate 30%.

PRO

90 / kuu

Varukoopia tegimine
Moodulite ja WP uuendamine
Turvalisuse jälgimine
Statistika
Kiiret tehniline abi
2h lisatööd
E-POOD

120 / kuu

Varukoopia tegimine
Moodulite ja WP uuendamine
Turvalisuse jälgimine
Statistika
Makse moodulid kontrollimine
Kiiret tehniline abi
2h lisatööd

Meie abiga saate oluliselt vähendada personalikulusid. Teil ei ole enam vaja koosseisus hoida põhikohaga veebisaidi hooldusspetsialisti. Väljasttellimine on palju soodsam ja tõhusam. Te tasute tegelikult tehtud töö eest, mitte aga kontoris veedetud töötaja tundide eest. Veebisaidi tehnilise toe teenus töötab teie ettevõtte jaoks võimalikult tõhusalt ja soodsalt.

Tehniline tugi, ajakohastamine ja rekonstrueerimine, hooldus ja jooksev haldus - teie soovil teostavad meie veebiagentuuri pädevad töötajad absoluutselt igasugused tööd võimalikult lühikese aja jooksul.

Meie moto oma töös, mida püüame iga päev ellu viia: "Püüame teha teie veebisaidi parimaks!"

Mida hõlmab veebisaitide tugi ja hooldus?

Veebisaidi hooldus on vaeva- ja vastutusrikas protsess. Veebisaidi tehnilise toe teenused võivad hõlmata mitmesuguseid tegevusi:

Varukoopiad
Varukoopiate loomine ja andmetaaste
Veebisaidi haldus
Veebisaidi haldamine, tugi veebimajutuse pakkujaga
Postkastiseadistus
E-postkastide seadistus ja tehniline tugi
Veebisaidi üleviimine
Vajaduse korral veebisaidi üleviimine uude serverisse
Häkkimise profülaktika
Häkkimise ja rünnete ennetamine
Audit
Teie veebisaidi audit ja optimeerimine
Domeenide registreerimine ja pikendamine
Uute domeenide registreerimine, olemasoleva registreeringu pikendamine
SSL-sertifikaat
SSL-sertifikaadi installimine domeenile
Veebisaidi kaitse
Veebisaidi kaitsmine pahavara ja viiruste eest
Igapäevane analüütika
Igapäevane analüütika: külastatavuse seire, aruanded

Tellija soovil saab integreerida lisafunktsioone: veebikalkulaatori, pildigalerii, veebinõustamise ja palju muud. Veebisaidi tehniline tugi hõlmab ka teabega seotud tegevusi. Aitame teil täita veebisaidi vajaliku sisuga: spetsialistide kaasamine tekstide kirjutamiseks, SEO-optimeerimine, temaatiliste artiklite ja muude materjalide valik.

Võtke meiega ühendust, kui olete huvitatud veebisaidi tehnilisest toest, meie teenuste maksumus ja kvaliteet üllatavad teid meeldivalt. Kui teil pole veebisaidi iseseisvaks pidamiseks ja haldamiseks piisavalt teadmisi ja kogemusi ning vajate pädevaid kvalifitseeritud abilisi, aitame teil ideid ellu viia ja äritegevust veelgi arendada.

Töötame mis tahes suunaga äriprojektidega. Olenemata sellest, millele teie ettevõte on spetsialiseerunud, on veebisaitide arendamise ja hooldamise põhimõtted samad ning need toimivad samamoodi. Veebisaidi tehniline tugi on töövaldkond, mida peaksid tegema spetsialistid. Seejuures püüame alati läheneda igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse tema projekti eripärasid. Meie jaoks ei ole geograafilisi piire - me töötame kogu maailmas!

Hankige hinnapakkumine

Soovite osta kvaliteetset kodulehte või teenuste? Võtke meiega hinnapakkumise saamiseks ühendust. Vastame tunni jooksul.