Kodulehe loomine - Ettevõtte E-pood Landing Väike

Ametliku veebisaidi väljatöötamine on oluline etapp nii suurele kontsernile kui ka väikeettevõttele. Veebisait on omamoodi tuusik internetikogukonda. Tänu enda platvormile muutuvad tööstuskaupade müügiedendus, kasumlike partnerluste loomine ja kaubamärgiteadlikkuse suurendamine võrgus lihtsamaks.

Veebisaitidel on ülisuur potentsiaal. Seetõttu on oluline, et ettevõtte juhtkond suhtuks ressursi loomisse tõsiselt. Mida rohkem soove avaldatakse ressursi loomise alguses, seda funktsionaalsem ja esteetilisem on valmis projekt.

Ainulaadne disain
Loome teile teie firmastiili alusel ainulaadse disaini või pakume välja uue.
Veebimajutuse seadistus
Aitame teid veebimajutuse seadistamisel. Samuti on meil olemas enda veebimajutus.
Nõustamine
Iga klient saab kindlalt loota isiklikule nõustamisele.
Abi domeeni vormistamisel
Aitame teid domeeni registreerimisel, vana üleviimisel, kaotatud domeeni tagastamisel või uue ostmisel.
Teksti tõlge
Teeme koostööd tõlkebüroodega. Tõlkeid on võimalik tellida enam kui 20 keelde.
Veebisaidi ümberdisainimine
Teostame teie vana veebisaidi ümberdisainimist. Seadistame veebisaidi tehniliselt nüüdisaegsete lahenduste alusel.
Veebisaidi turvalisus
Seadistame veebisaidi turbe, kaitse häkkimise eest.
Garantii
Kõigi veebisaitide puhul on garantii 2 aastat. Häkkimise korral taastame teile veebisaidi tasuta.

Veebiarendus

Kuni viimase ajani ei pidanud paljud väikeettevõtted enda veebisaidi vajalikuks. Pandeemia ajal mõtestasid paljud ettevõtjad oma seisukohad ümber, mõistsid vajadust veebisaidi järele, et jätkata tellimuste saamist ja kasumit teenida. Äritegevus ja Internet on muutunud sünonüümideks. Kui teil puudub endiselt veebisait või see vajab uuendamist, siis ei maksa venitada - konkurents kasvab kiiresti.

Tegeleme ka veebisaidi arendamisega nullist. Vajadusel aitame teil arendada firmastiili. Kui see on juba heaks kiidetud, loome valitud stiili järgiva veebiressursi. Pöörame alati suurt tähelepanu oma klientide soovidele.

4 põhjust veebisaidi tellimiseks meie veebiagentuurilt

Veebisaidi arendamine on ülesanne, mis nõuab veebiagentuuri töötajatelt lisaks turundusteadmistele ka loovust. Veebisaidi arendusprotsessi mõjutavad mitmed olulised tegurid:
● ettevõtte tegevusvaldkond;
● potentsiaalne sihtrühm ja selle huvid;
● veebisaidi loomise eesmärk.

Pakume tehnilist tuge pärast kasutuselevõttu
Oleme valmis vastutama enda loodud veebisaitide tehnilise toe eest. See hõlmab veebimajutuse hooldust, lisandmoodulite värskendusi, muude tekkivate probleemide tõrkeotsingut.
Me töötame kiiresti
Meil töötavad professionaalid. Veebisaitide loomisprotsess on läbi mõeldud nii, et kõik projektid teostatakse lühikese aja jooksul: alates veebisait-visiitkaartidest kuni multifunktsionaalsete portaalideni.
Soodsad hinnad
Pakume klientidele adekvaatseid hindu. Konkreetne maksumus oleneb funktsioonide keerukusest ja lehtede arvust.
Meie veebisaite on lihtne hallata
Loome veebisaite nüüdisaegse CMS-i põhjal. Nende sisu suudab uuendada iga kasutaja.

Meie arendatavate veebisaitide liigid

E-pood

Tehakse veebikaubanduse korraldamiseks. Üldjuhul koosneb see väga paljudest lehtedest. Igale lehele paigutatakse mitu fotot tootest eri nurkade alt ja üksikasjalik tekstkirjeldus. Vajab tehnilist tuge ja korralikku ülendamist otsingumootorites.

Ettevõtte

Ettevõtte veebisait on ettevõtte reklaamnägu, mugav suhtluskanal klientidega ja tõhus kuvamisvahend kaupade ja teenuste reklaamimiseks. Ettevõtte veebisaidi loomine võimaldab äratada uute klientide tähelepanu ja säilitada olemasolevate huvi. Esimestele muutub see ettevõtte tutvustuseks ja teistele vahendiks teabe hankimiseks praeguste pakkumiste, hindade, kampaaniate jms kohta.

Väike

Kerge väike veebisait-visiitkaart on soodne pakkumine. Selliseid veebisaite tellivad nii asutused kui ka üksikisikud, kes teenivad raha interneti kaudu. Näiteks eraarstid või repetiitorid. Veebisait-visiitkaardid on meeldejäävad lihtsa, kuid sümpaatse disaini tõttu.

Landing

Sihtlehe tellimist soovitame juhul, kui potentsiaalsetele klientidele on vaja pakkuda konkreetset toodet. Üldjuhul toimubki müük sellelt lehelt. Seetõttu tuleb toodet või teenust kirjeldada võimalikult ehtsalt, kuid samas esinduslikult. Spetsiaalselt arendatakse välja pilkupüüdev disain sihtrühma tähelepanu äratamiseks.

Meie tehnilised partnerid

HyperHost
Envato Market
NameCheap

Hankige hinnapakkumine

Soovite osta kvaliteetset kodulehte või teenuste? Võtke meiega hinnapakkumise saamiseks ühendust. Vastame tunni jooksul.