E-pood Valmistamine

Otsus tellida e-poe arendamine on parim viis suurendada müüki ja kasumit üha tihedama konkurentsiga jaemüügikeskkonnas. Hästi kujundatud veebipood pakub võimalust hoida olemasolevaid kliente ja meelitada uusi kliente mitte ainult tootevaliku, vaid ka maksimaalse funktsionaalsuse ja kvaliteetsete teenuste abil. Pädev e-kaubandus võimaldab lühikese aja jooksul ja maksimaalse mõjuga laiendada klientide geograafiat nii teatud piirkonnas kui ka kogu maailmas.

Populaarsed maksesüsteemid

Võtmed kätte veebipoe professionaalne arendamine

Veebiagentuur Veebi loob kvaliteetseid e-poode, mis on kaasaegsed, tehnoloogiliselt arenenud ning edukad nii kaubanduslikkuse kui ka kasutajasõbralikkuse vaatepunktist. Kliendid tahavad ja naudivad Veebi kauplustes ostlemist. Nad naasevad pidevalt ning toovad kaasa ka oma sõpru. Need on mugavad ja atraktiivsed veebipoed, kus kasutaja saab rahulikult valida tooteid, võrrelda neid analoogidega, uurida ülevaateid ja teha turvalise makse mugavalt oma kodus.

Veebipoe kvalifitseeritud arendamine hõlmab virtuaalse poe loomist, et müüa kõike alates riietest, raamatutest, lilledest ja parfüümidest kuni kodumasinate, ehitusmaterjalide, antikvariaatide ja vanaautodeni välja.

Veebi e-poe eelised

Iga veebipood, mille arendamisega tegelevad meie eksperdid, kellel on laialdased teadmised, praktilised kogemused e-kaubanduse kujundamise ja arendamise valdkonnas ning suurepärane maitse, on omal moel ainulaadne. Seoses sellega on igal sellisel kauplusel mitmeid vaieldamatuid eeliseid, sealhulgas:

Veebikujundus

Originaalne, positiivne ja meeldejääv veebidisain koos toote pilkupüüdva esitlusega lõppkliendile (soovi korral kliendi ettevõtte identiteedis).

Allahindluste, kampaaniate ja müügikampaaniate loomine

Võimalus teha üldisi ja isiklikke allahindlusi gruppidele ja üksikutele toodetele, kinkekaartidele, kampaaniatele, müügikampaaniatele.

E-poe kohandamine

Veebipoe täielik kohandamine igat tüüpi elektrooniliste seadmete jaoks: arvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid, televiisorid.

Kasutajaliides

Ratsionaalne ja tõhus struktuur, lihtne, selge ja kasutajasõbralik kasutajaliides koos kliendi isikliku kontoga ostude tegemiseks.

Sisseehitatud aruanded

Sisseehitatud aruandlussüsteemid müüdud kaubaartiklite, jooksva laoseisu ja korvide kohta.

Kohandatud tööriistaribad

Kataloogid, otsing nime, hinna, kategooria, tootetüübi, stiili jne järgi.

Veebipoe arendamise hind

Veebipoe arendamise hind

Üldiselt sõltub e-poe arendamise hind otseselt selles rakendatud vahendite keerukusest, disainist, funktsionaalsusest, turvalisuse tasemest ja eesmärkidest, mida ettevõte soovib selle abil saavutada. Nende lahenduste kvaliteet ja rakendamise tase moodustavad valmis saidi hinna. Tõhusate ressursside loomine veebikaubanduse jaoks on äärmiselt aeganõudev ja vastutustundlik, kuid me püüame säilitada demokraatlikke hindu isegi kõige funktsionaalsemate kauplemisplatvormide loomisel.

Kodulehe loomine

Ametliku kodulehe väljatöötamine on oluline etapp nii suurele kontsernile kui ka väikeettevõttele. Sait on omamoodi pilet Interneti-kogukonda. Tänu oma saidile muutub lihtsamaks tööstuskaupade reklaamimine, kasumlike partnerlussuhete loomine ja kaubamärgi tuntuse suurendamine võrgustikus.

Veebilehe hooldus

Oleme valmis üle võtma loodud saitide tehnilise toe. See hõlmab järgmist: hostimisteenused, pistikprogrammide värskendused, muude probleemide lahendamine.

Viimased tööd

Teletorni Kodud

Teletorni Kodud OÜ

AirUV

Water Fox OÜ

ASSG Home

ASSG Main OÜ

Fours Sides London

Fours Sides London LTD

Network Travel

Network Travel OÜ

Sushiart

Sushi Art OÜ

Aitame Teid ideede elluviimisel