E-pood valmistamine

Otsus tellida e-poe arendamine on parim viis suurendada müüki ja kasumit üha tihedama konkurentsiga jaemüügikeskkonnas. Hästi kujundatud veebipood pakub võimalust hoida olemasolevaid kliente ja meelitada uusi kliente mitte ainult tootevaliku, vaid ka maksimaalse funktsionaalsuse ja kvaliteetsete teenuste abil. Pädev e-kaubandus võimaldab lühikese aja jooksul ja maksimaalse mõjuga laiendada klientide geograafiat nii teatud piirkonnas kui ka kogu maailmas.

Võtmed kätte veebipoe professionaalne arendamine

Veebiagentuur Veebi loob kvaliteetseid e-poode, mis on kaasaegsed, tehnoloogiliselt arenenud ning edukad nii kaubanduslikkuse kui ka kasutajasõbralikkuse vaatepunktist. Kliendid tahavad ja naudivad Veebi kauplustes ostlemist. Nad naasevad pidevalt ning toovad kaasa ka oma sõpru. Need on mugavad ja atraktiivsed veebipoed, kus kasutaja saab rahulikult valida tooteid, võrrelda neid analoogidega, uurida ülevaateid ja teha turvalise makse mugavalt oma kodus.

Veebipoe kvalifitseeritud arendamine hõlmab virtuaalse poe loomist, et müüa kõike alates riietest, raamatutest, lilledest ja parfüümidest kuni kodumasinate, ehitusmaterjalide, antikvariaatide ja vanaautodeni välja.

Populaarsed maksesüsteemid

Stripe
PaySera
PayPal
Maksekeskus

Veebi e-poe eelised

Iga veebipood, mille arendamisega tegelevad meie eksperdid, kellel on laialdased teadmised, praktilised kogemused e-kaubanduse kujundamise ja arendamise valdkonnas ning suurepärane maitse, on omal moel ainulaadne. Seoses sellega on igal sellisel kauplusel mitmeid vaieldamatuid eeliseid, sealhulgas:

Veebikujundus
Originaalne, positiivne ja meeldejääv veebidisain koos toote pilkupüüdva esitlusega lõppkliendile (soovi korral kliendi ettevõtte identiteedis).
Kasutajaliides
Ratsionaalne ja tõhus struktuur, lihtne, selge ja kasutajasõbralik kasutajaliides koos kliendi isikliku kontoga ostude tegemiseks.
Allahindluste, kampaaniate ja müügikampaaniate loomine
Võimalus teha üldisi ja isiklikke allahindlusi gruppidele ja üksikutele toodetele, kinkekaartidele, kampaaniatele, müügikampaaniatele.
Sisseehitatud aruanded
Sisseehitatud aruandlussüsteemid müüdud kaubaartiklite, jooksva laoseisu ja korvide kohta.
E-poe kohandamine
Veebipoe täielik kohandamine igat tüüpi elektrooniliste seadmete jaoks: arvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid, televiisorid.
Kohandatud tööriistaribad
Kataloogid, otsing nime, hinna, kategooria, tootetüübi, stiili jne järgi.

Veebipoe arendamise hind

Üldiselt sõltub e-poe arendamise hind otseselt selles rakendatud vahendite keerukusest, disainist, funktsionaalsusest, turvalisuse tasemest ja eesmärkidest, mida ettevõte soovib selle abil saavutada. Nende lahenduste kvaliteet ja rakendamise tase moodustavad valmis saidi hinna. Tõhusate ressursside loomine veebikaubanduse jaoks on äärmiselt aeganõudev ja vastutustundlik, kuid me püüame säilitada demokraatlikke hindu isegi kõige funktsionaalsemate kauplemisplatvormide loomisel.

Veebi agentuuri e-poe arendamise eelised

Meie agentuurist saate osta mis tahes keerukusega ja mis tahes e-kaubanduse suunale sobiva, sisult rikkaliku ja kujunduselt ainulaadse internetipoe arenduse. Oleme valmis looma teile veebipoe mis tahes stiilis, alates minimalistlikust - mitte ülekoormatud värvidega ja selgete kirjatüüpidega - kuni visuaalselt atraktiivse ressursini koos animatsiooni ja videosisuga. Teie kasu on meie töö peamine põhimõte:

Individuaalne lähenemine
Puhtalt individuaalne lähenemine igale projektile, arvestades kliendi kõikide nõuete ja soovidega
Disaini väljatöötamine
Disaini väljatöötamine, mis äratab sihtrühma huvi ja näitab toote parimaid külgi
Veebilehe paigutamine veebimajutusse
Veebisaidi majutamine ja veebipoe käivitamine
Sihtrühma uurimine
Sihtrühma (potentsiaalse ostja kuvandi) põhjalik uurimine, sealhulgas sugu, majanduslik olukord, haridus jne.
Veebilehe optimeerimine
Veebilehe optimeerimine selle otsingumootori tulemuste parandamiseks
Tehniline tugi
Tehniline tugi ja veebilehe funktsionaalsuse juhtimine

Hankige hinnapakkumine

Soovite osta kvaliteetset kodulehte või teenuste? Võtke meiega hinnapakkumise saamiseks ühendust. Vastame tunni jooksul.