Meil on hea meel, et tunnete huvi meie ettevõtte tegemiste vastu

Iga projektiga töötades, olgu selleks siis e-poe või ettevõtte veebilehe loomine, on meie tähelepanu keskmes kliendi vajadused. Just kliendikesksus ongi meie projektide edukuse võti. Mõtleme läbi iga elemendi ja funktsiooni nii, et see oleks ostjale meelepärane ja kliendile kasulik.

300
Valmis saidid
7
Aastat kogemus

Tööprotsess

Esikohal on kliendi huvid

Iga projektiga töötades, olgu selleks siis e-poe või ettevõtte veebilehe loomine, on meie tähelepanu keskmes kliendi vajadused. Just kliendikesksus ongi meie projektide edukuse võti. Mõtleme läbi iga elemendi ja funktsiooni nii, et see oleks ostjale meelepärane ja kliendile kasulik.

Süüvime ülesandesse põhjani

Tutvume üksikasjalikult veebilehel müüdava toote eripära, eeldatava müügimahu ja hinnataseme ning sihtauditooriumi kuvandi ja eelistustega, uurime konkurentsitaset nišis ning arvutame välja riskid ja koostame prognoosid. Projekti arendamine toimub kümnete kriteeriumide analüüsi põhjal ja arvestades projekti edasise laiendamisega.

Tänapäevased ja mugavad veebilehed

Ostjates usalduse, huvi ja ostusoovi tekitamiseks kasutame veebilehtede väljatöötamisel nii töökindlaid ja ennast tõestanud kui uusimaid tehnoloogiaid. Meie loodud liidesed on kõigile külastajatele arusaadavad ja mugavad kasutada.

Loov lähenemine

Digitaalne keskkond muutub kiiresti, millest tulenevalt on veebiarendajate jaoks oluliseks nõudeks muutunud oskus vaadata tulevikku. Püüame mitte mõelda stereotüüpselt ning kasutame ebastandardseid meetodeid ja võtteid, mille eesmärk on hoida külastajate tähelepanu veebilehe valdaja jaoks olulistel asjadel mitte ainult täna, vaid ka homme ja tulevikus.

Kvalifitseeritud teenused

SEO – kodulehe optimeerimine

Meie tehtud veebilehti on kasutajatel otsinguga lihtne leida. Selle tagavad veebilehe oskuslikult koostatud ja ressursi teemale vastav semantiline tuum või e-poe tootevalik ning orienteeritus õigele piirkonnale. Kui tellijal juba on veebileht, aga seda külastatakse harva, teeme SEO auditi, otsime üles vead reklaamimises ja optimeerimises ning parandame need.

Kvaliteet ja garantii

Anname kõigile meie agentuuri loodud veebilehtedele garantii. Kui leht kaotab funktsionaalsuse tarkvara tõrke või häkkerite rünnaku tõttu või mõnel muul põhjusel, taastame selle töö või loome uue lehe. Veebilehe baastaastamine ja -hooldus on tasuta, keerulistel juhtudel, mis õnneks on harvad, on võimalik väike lisakulu.

Läbipaistav hinnakujundus

Veebilehtede loomisel klientide huve järgides püüdleme alati selle poole, et hinna, kvaliteedi ja funktsionaalsuse suhe oleks tasakaalus. Hinnakujunduse mõistmiseks ja erineva keerukusega projektide kulude võrdlemiseks oleme alati valmis pakkuma kliendile näiteid oma portfooliost. Kõigi tekkivate küsimuste korral pakume tasuta nõustamist.

Aitame Teid ideede elluviimisel